Новини

Слідкуйте за оновленнями

2020

23 травня Пам'ятки Березової Рудки. Певно всі чули про унікальну піраміду на Полтавщині. А ви ж знали, що в Березовій Рудці два палаци?

20 травня - деревяний храм в пару километрах від Києва - у селі Безуглівка, Бориспільський район

13 травня - унікальна пам'ятка часів Стародавньої Русі у селі Світильня, що на Київщині

10 травня - Грушівка - колишнє Aleksanderkrone та надзвичайно цікавий "голландський" млин на теренах України, і ще трохи з менонітської спадщини села

9 травня - додане цікаве місто Молочанськ, колишня колонія Halbstadt, Запорізька область

6 травня - додана інформація по колишньому менонітському поселенню Петерсгаген, зараз Кутузівка, Запорізька область

29 квітня Додано пам'ятка природи "Базальтові стовпи" 30 квітня Місто на Поліссі - Дубровиця, Рівненська область

26 квітня Додано колишнє секретне місто Балаклава (АР Крим) та село Дачне (біля Судака)
Балаклава Дачне або стара назва Таракташ

25 квітня На сайт додала Євпаторію (АР Крим) та Озаринці (Вінницька область)
Мечеть в Євпаторії Замки Поділля

18 квітня Домен Landmarks.in.ua було переведено на новий сайт. Сайт перебуває в стані наповнення фотографіями та статтями.
18 березня У зв'язку з останніми подіями, мандрівки поки припиняються, а от робота над сайтом кипить. Дуже хочеться, щоб читачі формували свої плани майбутніх подорожей по Україні. Додано населені пункти Запорізької області.
Сайт наповнюється інформацією. Триває сортування фотоматеріалів.

2019

В жовтні цього року було здійснено невелику за тривалістю, але насичено та цікаву подорож "Поділля-Карпати 2019". Відвідано близько півсотні населених пунктів Вінниччини, Буковини та Івано- Франківської області. Наміченими пунктами були вілла Мазераки в Житомирській області, декілька палаців на Буковині, водоспади в Надвірнянському районі, також Терношорська Лада та Шишкіни горби. Відбувається наповнення сайту фотоінформацією про памятки Одеської області. Також здійснено одноденну подорож до деяких палаців Житомирської області. Листопад розпочався з наповнення фотоматеріалами по Вінницькій областію Здійсненно мандрівку короткого осіннього дня по памятках Київської області.
Здійснено Велику мандрівку на Південь України, до маршруту поїздки увійшли населенні пункти Запорізької та Херсонської областей, та також транзитом деякі пункти Дніпропетровської та Черкаської. Серед обов'язкових пунктів для відвідування були Павлоград, Кам'яна могила, Арабатська стрілка рожеве озеро, палац Фальц-Фейнів біля Новоолександрівки, досить живописний Токівський каньйон.
Сайт в процессі наповнення інформацією про те, що можна цікавого подивитися на теренах Чернігівської та Сумської області. Вам насправді східна Україна здається нецікавою? Ви плануєте свої маршрути по храмах та палацах тільки на Захід? Сподіваюся я вам докажу, що ви помиляєтесь, розширюємо кругозір, робимо нотатки, розкриваємо свою карту ставимо позначки і запускаємо калейдоскоп визначних і не дуже примітних місц Слобожанщини.
Інколи дуже приємно взяти в руки зошит з враженнями чи нотатками, записаними в мандрівках, примітками, вклеїти туда міні фото та внести спогади. Я зробила свій перший тревел-бук (travel-book). В лютому я майже завершила роботу над своїх подорожнім щоденником. Такі речі надихаються на нові мандрівки.

2018

У червні відбудалася моя подорож на Слобожанщину. Метою мандрівки було побачити що є цікавого в Сумській області. Чомусь туристи її не дооцінюють. А в подорожі було знайдено чимало цікавинок, та навідано вже відомі місця. Старовинні храми часто не в доброму стані, нажаль... Природа тут дуже гарна, місцевість зелена та оповита річками. Маршрут під назвою "Вперед на Слобожаншину" включив в себе два населенних пункти з Черкаської області, сім Полтавської області, і вже решта 24 припало на Сумську область. Шкода бути обмеженим не стільки в часі, скільки в фінансах на паливо. Від досить багато чого прийшлося відмовитися, і лишити, сподваюся, на потім. Обережно, дороги не основних трас в досить поганому стані.
Була здійсненна подорож чарівним Поліссям. Північна частина України багата на ліси, болота, ріки, та цікаві пам'ятки архітектури. Так було побачено та сфотографовано цікавинки у 44 населенних пунктах.
Сайт нарешті почав наповнюватися новою інформацією
Здійснено подорож в Буковинські Карпати, маршрут на гору Томнатік до радіо-локаційної бази Памір, обід в Чернівцях та Бакота.
По снігу пішки команда дісталася РЛС Памір, яку в народі називають Пломбір за її кулеподібних форм ангарів, де містилося радіолакаційне обладнання. Незабутні відчуття. Не буває поганої погоди, буває погане взуття та одяг :) А настрій був чудовий.

2017

Здійснена невелика, але об'ємна подорож Рівненською та Львівською областями
Короткі подорожі Рівненська область, Чернігівська область
Мандрівки по різним областям України: Одеська, Київська, Чернігівська, та Корець (Рівненська) області.
Розпочато створення нового сайту про архітетурні та природні Пам'ятки України!!
Поки що дивись стару інформацію на старому сайті тут.
Вивчаємо та мандруємо маєтками Києвщини та Рівненської області.
Здійснено подорож Київською та Житомирською областями, також одноденні мандрівки дотами Києва, в Гусинці до вже НЕзатопленої церкви, прогулянка по Пущі-Водиці та її особнякам.
Велика мандрівка Поділлям та Буковинськими Карпатами. Під час подорожі було побачено памятки Тернопольскої, Чернівецької, Хмельницької, Вінницької та Житомирської областей.
Триденна мандрівка Вінничиною подарувала багато вражень та фотографій 39 населенних пунктів

2015-2016

Роботу сайту остаточно припинено. Тим не менш, мандрівки, або можна назвати експедиції Україною продовжуються. Одеська, Кировоградська, Миколаївська, Рівненська, Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська, Хмельницька, Житомирська, Черкаська, Чернігівська, також Львів та Харків, всі фото матеріали проходять сортування і відправляються в домашній архів,чекають на ліпші часи та натхнення автора.

2010-2014

Протягом чотирьох років здійснюються повільне наповнення сайту. Але цей в цей період звершується багато подорожей. Так автор відправляється в мандри у Дніпропетровськ, Суми, Прилуки, Донеччину, подорожує Київською, Чернігівською, Хмельницькою, Чернівецькою, Івано-Франківською, Одеською, Миколаївською, Сумською, Закарпатською,, Львівською, Рівненською Тернопільскою, Черкаською, Полтавською та Вінницькою областями. у 2012 році в автора сайту з'явився трилапий друг-мандрівник. Пес Анубіс теж подорожує Україною

2004-2009

Жваве наповнення сайту. Багато цікавої інформації. Розквіт. В 2007 році сайт отримав за інтернет-голосуванням друге місце в конкурсі серед найкращих краєзнавчих сайтів.

2004

12 січня сайт вперше було опубліковано під окремим доменом. Вважається офіційною датою відкриття, хоча ідея створити сайт виникла ще у 2002 році, в 2003 сайт існував у вигляді окремих сторінок під іншим доменом.