Контакти

info(вушко)landmarks.in.ua

Про автора сайту

Доброго дня. Якщо ви на цій сторінці, напевно вам цікаво познайомитися з автором цього сайту. ;) Отже давайте знайомитися. Я звичайний мандрівник, і мушу зауважити, я зовсім не історик й не наукознавець, а звичайний любитель архітектури, археології, релігієзнавства. На звання професійного краєзнавця я не претендую.  Також я не є екскурсоводом і не займаюся організацією поїздок. Я принципово не  пишу путівники. Все що в мене є - цей сайт, тож користуйтеся їм безкоштовно. Звісно,  якщо ви хочете надати якусь допомогу (оплата хостингу, домену, поїздки, переклади)  буду щиро ВАМ вдячна. 

Через цей сайт хотілося б вам показати різні куточки України. Свої мандри -  я називаю це поклик Душі. І мені дійсно хочеться поділитися та щось лишити після себе корисне на пам'ять всвесвітній мережі.
Сміливо можу сказати про себе, що 
Я мандрівник. Свідомо я подорожую рідною країною з 2000-року. Я відвідала всі області України, крім, на жаль, однієї - Луганської. Побувала в безлічі населенних пунктів України - більше тисячі, в деяких неспеціально (вони вражали несподіванними відкриттями) й не по одному разу :). Тож відновлення роботи сайту, фактично його відродження - це й спроба систематизувати де ж я була за ці всі роки, і скласти плани на майбутні подорожі, якщо на це дозволить здоров'я.


З кожною мандрівкою я усвідомлюю, що в мене не може бути улюбленого місця. Мені подобається пізнавати, бачити, відчувати. Хоча з кожним разом доводиться вчитися не сприймати близько до серця побачене. Нажаль більшість пам'яток нашої країни в жахливому стані, їх руйнацію, їх смерть досить боляче спостерігати.

Мені б дуже хотілося, щоб цей сайт надихнув вас на мандрівки, та був помічником у подорожах. Тому відродження сайту "Архітектурні та Природні Пам'ятки України" на новому домені Landmarks.in.ua- це моя чергова спроба відновити не тільки сайт, а й власну зневіру, що те, що я роблю, комусь потрібно, та звісно, бажання лишити після себе щось корисне, потрібне суспільству. Десять років мовчання в мережі сайта,на жаль, були для мене дуже важкими в моєму особистому житті, але  подорожі Україною -  були не абиякими для мене ліками. І з вами я ділюся цим чарівним рецептом:

Мандруйте Україною, будь-ласка! Наша країна прекрасна, неймовірна та цікава!