Херсонська

Архітектурні та природні пам'ятки Херсонської області, перелік цікавих та визначних місць

У Херсонській області нараховується всього 32 пам'ятки архітектури національного значення. Але кількість цікавих та унікальних місць в Херсонської області вражає. Вражає також їх маловідомість. Тут і є фортеця та багато городищ, тут унікальні гарні рожеві озера і славнозвісний заповідник Асканія Нова, та Чорноморський біосферний заповідник, і казковий Джарилгач. Тут давні монастирі та храми, палаці . Цей край багатий на історію. Тут були Олешківська Січ та Кам'янська Січ. Архітектура Херсона вражає, а дух захоплюють Станіславські кручі. Унікальна й Круглоозерка з круглим озером та масонським круглим храмом. А ви знаєте що в Херсонській області живуть шведи. Тут існує село Зміївка об’єднало чотири шведських села Старошведське, Шлянґендорф, Мюльгаузендорф і Кльостердорф. У жовтні 2008 року в рамках державного візиту Зміївку відвідав шведський монарх Карл XVI Густав з дружиною Сільвією.

Херсонська область ще унікальна тим, що на її території розташувалася справжня пустеля – Олешківські піски.

Я пишу ці рядки зі сльозами на очах. Цей унікальний гарний край зараз плюндрує рашистська нечисть. Вони знищують нашу Херсонську область. Ми молимося і віримо в ЗСУ. Україна переможе! Херсонська область буде вільною!

Весь перелік

Генічеське озеро

Генічеське озеро - рожеве солоне неймовірне - одне з природних див, розташованих на Арабатській стрілці поблизу селища Приозерне, що біля Генічеську.

Детальніше...

Козацьке

Величний маєток князя Трубецького вже давно у руїнах. Але тим, хто подорожує культурною спадщиною Херсонщини в Козацьке слід заїхати обов'язково.

Детальніше...