Миколаївська церква - тут більше не живе!
Ви чули як плачуть понівечені храми? Я чула. Почула і як плаче Городищенська церква. Чужа серед своїх. Така непотрібна мешканцям села. Гарна навіть при своїх каліцтвах. Збентежена після поїздки на Чернігівщину, 30 червня 2008 року, я невдовзі пишу на сайті "Дерев’яна триверха церква зведена у 1720р. Зараз існує в страшному катастрофічному стані!!! Збереглися розписи! Пам’ятка архітектури перебуває на грані смерті"
Ви чули як співає храм? Завітайте на службу і почуйте: відновлена красуня живе тепер в музеї-скансені «Архітектури та побуту Пирогово».
На стінах церкви збереглися деякі розписи, вони датовані серединою XVІІІ ст!
Церква діяла аж до 1960-го року. Потім її приміщення використовували під склад зерна. А далі повне запустіння та занепад. Як церква після 90-их рр зі здобуттям незалежності , коли масово прокинулася в багатьох релігійна свідомість, стала непотрібною села - невідомо.
Не будь з тими, хто тебе не любить
Та, що була непотрібною селу, була потрібна іншим. Церкву розібрали спеціалісти та перевезли в Пирогово до музею архітектури і побуту протягом 2015-2016 рр. Перед цим на території скансену був освячений наріжний камінь для нового місця храму. Церкву відновили. І тепер це діючий храм на території музею.