Костел Матері Божої Неустанної Помочі
Костел в Сороцькому не визнана пам'ятка архітетктури, але не мешканцями, які боляче переживають за споруду, та туристами, який вигляд величних руїн храму заворожує.
Костел зводили 1902 року за кошти графа Міхала-Віктора Баворовського. Родині Баворовських Сороцьке почало належати з 1870 р. Храм побудували за проектом архітектора Міхала Ковальчука. Серед його проектів багато львівських вілл та будинків, костели в Заболотові та Мишлятичях, а також вже польському Сетеші.
Будівля пережила дві пожежі, які знищили дах, а хрестові склепіння перебувають в аварійному стані. Одна з пожеж сталася у 70-их рр. ХХ ст. Всередині велике запустіння. Ікони та скульптури з костелу тепер зберігаються в сороцькій церкві.
Попри все закинутий неоготичний костел вражає своєю мертвою красою, яка ще має надію на воскресіння.
Попри все закинутий неоготичний костел вражає своєю мертвою красою, яка ще має надію на воскресіння.
Церква
На місці строї деревяної церкви Петра та Павла була у 1863 року нова мурована, яка була освячена на честь Покрови Пресвятої Богородиці.
Втрачений палац
Фото з фотоальбому заступника офіцера Карла Мюллера з Енгельбаха, фото часів Першої Світової війни.
Вишуканої архітектури палац був зведений батьком та сином Баворовськими у французькому стилі. Палац було зведено замість старого від попереднього власника Сороцького. Той був у класичному стилі. Поруч був розбитий англійський парк. Новий палац мав 40 кімнат. При маєтку була стайня, а ще двіринець. У 1914 палац було пограбовано та підпалено - сумна доля багатьох споруд під час війни. Після війни палацем опікувалася остання власниця донька Міхала - Марія до 1939 року... У роки другої світової війни тут був госпіталь. Але будівлю бомбили, після війни рештки було розібрано.