Топ 13+1 місця сили в Україні

Місця сили в Україні

Бакота, Хмельницька область

Місце над могутнім Дністром, колись тут діяв скельний монастир, а тепер лишилися лише печери видовбані в скелях. Тут дивовижна природа, а краєвиди такі, що хочеться стати птахом, щоб літати над цією благодатною землею та водами.

Буша, Вінницька область

Про Бушанський рельєф складено чимало легенд. Відомо точно - ця земля може пишатися героями, які захищали свою землю. Зараз ця територія належить державному історичному заповіднику. Можна провести час з користю для розуму, тіла та душі.

гора Богит, Хмельницька область Медобори

Чарівні, солодки на вимову Медобори. Тут спокійно і затишно, тут відчуваєш єдність з природою, і відчуваєш себе - справжнього, первісного

Кам'яна могила, Запорізька область

Камінне село, Житомирська область

Застиглі велетні навічно поснули у вигляді каменів серед лісу, мовчазні мешканці поліського Камінного села.

Лиса гора в Києві

Мавринський майдан, Дніпропетровська (Січеславська) область

Монастирище, Кіровоградська область

Монастирок, Тернопільська область

Писаний камінь, Івано-Франківська область

Для автора сайту це місце в списку бажань. Поки ще не відвідане.

Скелі Довбуша, Івано-Франківська область

Знаходяться біля села Бубнище. Надзвичайно гарне, незвичайне для ока не мешканця Карпат місце. Не зважаючи, що місце досить туристичне, тут погано розвинута інфраструктура, хоча і нагодують і на конях покатають. Щоб оминути натовпи, вартує приїжджати не у вихідні ні, або зранку чи увечері.

Терношорська лада, Івано-Франківська область

Тотоха, Київська область

Про місце сили на горі Тотоха кажуть люди тільки позитивне.Спокій, умиротворення, гармонія, от що можна відчути тут. Доречи, це місце - археологічна пам'ятка, тут колись було скіфське городище. Відвідування цього місця в мене ще попереду

Холодний Яр, Черкаська область