Безуглівка

Sightseeing. Цікаві місця Що подивитися в Безуглівці

В Безуглівці, в одному із населених пунктів по дорозі (один з маршрутів) на славнозвісну Качанівку, вартує зупинитися, щоб оглянути ошатну величну церкву. Вона розташована у центрі села, на такому собі трикутничку -острівці. Храм добре видно здалеку, а зблизька- не дуже, схований за деревами. То ж поставьте собі позначку в нотатки - подивитися!

Свято-Михайлівська церква

Церква зведена у стилі ампір у 1805-1835 рр. Церква мурована, однобанна. Композиція храму характерна для культових споруд ХІХ століття: центральний квадратний у плані об'єм вінчається циліндричним барабаном з напівсферичним куполом. Зі сходу до нього примикає гранчаста апсида, із заходу — прямокутний бабинець та двоярусна дзвіниця. Входи до церкви прикрашено чотириколонними портиками тосканського ордеру. Храм зберігся майже у первісному вигляді.

На території церкви лежить надгробний камінь, тут поховано поміщика, дворянина Сидоренка Михайла Васильовича.

За радянські часи приміщення церкви використовували як зерносховище, потім як стайню. З 1960-х років з невеликими перервами храм був діючим. Церква відкрита і зараз, УПЦ МП - Церква святого Архистратига Михаїла

Мітки: Чернігівська область, церкви,