Ландшафтний парк "Васильківські Карпати"

Казковий Яр

Карта Ландшафтний парк "Васильківські Карпати"

Неймовірне за своєю красою та незвичністю місце неподалік в Василькова. Місцина що нагадує міні-гори останнім часом все більше й більше приваблює туристів. Тут можна зробити гарну фотосесію, або просто помилуватися краєвидами. Розташована мальовнича місцина поміж селами Велика Бугаївка, Гвоздів, Крушинка, Рославичі з 1999 року стала ландшафтним заказником і отримала назву "Васильківські Карпати". Тільки гори ростуть вниз. Поміж полів рясно вкриті зеленою травою та ароматними травами та квітами яри утворюють велику долину, прогулявшись понизу якої можна уявити, що знаходишся у горах.

Заповідна зона велика - 226,8 га. Але зазвичай туристи обирають оце місце для прогулянок та знайомства з Васильківськими Карпатами.

В заповіднику багато видів лучно-степового різнотрав'я, тут понад тридцяти видів птахів, цікаві ентомологічні представники.

Васильківські Карпати - унікальна місцина для Київщини. Тут на схилах балок збереглася степова рослинність. Її треба берегти та поважати, і розуміти, що це пам’ятка природи, яка охороняється законом. Будівництво, сміття, оброблювання землі, джіппінг, пікніки, порушення шумовими ефектами - це все порушення не тільки перед законом, а злочин проти природи України!

Одна з точок для обзору, що розташована неподалік від дороги 50.185059, 30.400420

Натискайте на фотографії нижче для збільшення

Мітки: Київська область, пам'ятки природи,