Кам'янське

Sightseeing. Цікаві місця Визначні та цікаві місця Камянське

Костел св. Миколая

Кафедральний собор святителя Миколая

Православний собор святителя Миколая був побудований у 1894 році за проектом архітектора Лева Бродницького.

За радянські часи приміщення займав краєзнавчий музей. З 1988 року храм знову діє.

Народна аудиторія - Театр

У 1900 році за ініціативи Ігнатія Ясюковича – директора-розпорядника Дніпровського металургійного заводу була побудована Народна аудиторія. У народній аудиторії виступали різні трупи й професійні , і аматорські. 8 жовтня 1935 р. – на базі народної аудиторії відкритий Театр руської драми ім. М. М. Хатаєвича. 1940 р. – Художнім керівником театру стає відомий український режисер театру та кіно, учень легендарного Леся Курбаса Борис Тягно. У 1949 р. – Трупу Театру руської драми ім. Т. Шевченка переводять до Кривого Рогу. А в приміщенні колишньої Народної аудиторії в тому ж році оселяється Дніпропетровський обласний пересувний український театр. Зараз це Каменський академічний музично-драматичний театр ім. Л. Українки.

Стара лікарня

Житловий будинок

Житловий будинок для інженерів та службовців дніпровського заводу південноросійського металургійного товариства називався «Будинок іноземних спеціалістів» . Тут проживали запрошені на металургійний завод в основному спеціалісти з Німеччини. Цей будинок був побудований у 1915 р. за проектом архітектора Олексія Сокола, а зводили його полонені австрійські солдати.

Інші фотографії міста

Мітки: Дніпропетровська область, Січеславська область, костели, церкви, міська архітектура, будинки, костели, кірхи та реформаторські храми,