Церква свт. Миколая
Архітектурне рішення церкви святителя Миколая вражає, воно відрізняється від типових церков на Волині. Проте, це не має дивувати, колись ця будівля була католицьким храмом. А ще вартує зауважити, що храм представник поєднання барокових та класичних елементів.
У 1783 році на кошти пана Рафаїла Романовського в місті було збудовано мурований римо-католицький храм.
Після участі в заколоті власника Рафалівки - Н. Олізара в листопадовому повстанні, його землі було конфісковано, а костел передано православній громаді. А отже після 1831 року костел почали перебудовувати з метою надання храму рис православної церкви. А саме над геометричним центром храму зведено фальшивий дерев’яний верх на глухому підбаннику без вікон, увінчаний декоративною маківкою. Також тоді було надбудовано квадратний у плані дерев’яний ярус вежі дзвіниці над центром нартекса, увінчує дзвіницю синодальний шатровий верх з маленькою маківкою.Храм великий - 41 на 16,5 м.
Фасад має високий портик, який утворюють дві півколони тосканського ордеру. Роги фасаду підкреслений великими тинькованими рустами. Над входом розташована ікона святителя Миколи Чудотворця. Бічні фасади прикрашають два портали, які теж утворюються двома півколонами тосканського ордеру, увінчує то все дерев’яні трикутні фронтони.
Триярусний іконостас створений напевно у ХІХ ст.