Що подивитися в Великому Бобрику?
Окраса села Великий Бобрик – біла гарна велика Воскресенська церква над ставом
Неподалік від села розташоване урочище «Образ» — ландшафтний заказник місцевого значення в Україні. Об'єкт природно-заповідного фонду Сумської області. Відноситься до території лісових угіддях ДП «Краснопільське лісове господарство»
Перші зафіксовані згадки про урочище відносяться до середини XVIII ст. За переказами, мешканцями с. Великий Бобрик під час заготівлі деревини у дуплі правічного дуба було знайдено ікону Святителя Миколи Чудотворця Мір Лікійських на невеликій дошці у срібному окладіЗ часом навколо пенька від дуба було збудовано деревяну капличку, в котрій зберігався вказаний чудотворний образ, доки ікону після освячення церкви у Великому Бобрику не перенесли до її вівтаря.
Образ вилікував багато народу, в тому числі і п’ятирічного сина поміщиці Рахманової, що володіла Великим Бобриком. На її кошти спорудили нову – муровану капличку.
Потім ікону віддали до Ряснивського монастиря на реставрація. Маршрут Хресної ходи з Кроснопілля до Ряснивського монастирія проходив через урочище «Образ». Під час радянського період ікону було втрачено, а капличку зруйновано.
У 2005 р. працівниками Великобобрицького лісництва під керівництвом та за ініціативи лісничого Козловського І.М. урочище очищене, благоустроєно криничку в улоговині яру. На місці каплички встановлено поклонний восьмигранний хрест, поруч споруджено інформаційний щит "Урочище Образ". У 2009 р. долучено та освячено купальню, іконостас, сходинки, огорожу. А у 2016 р. відновлено каплицю ( архітект - Биков Володимир Борисович ) . У 2018 р. - зведено ще одну каплицю-хрестильню в честь Іосафа Білгородського. (За даними ІА Уніан )
Воскресенська церква
Вид на церкву Воскресіння Господнього відкривається одразу при вїзді с села. Вона немов парить над ставом та дорогою. Безперечно, храм є окрасою села Великий Бобрик. Візуально під церквою, біля водойми розташовано й парк , створений у 1815 р. Він занедбаний. Зона відпочинку та рибалки для місцевих
Церква зведена у 1808р . Будівля храму вважається взірцем класичного стилю архітектури початку ХІХ ст