У Колиндянах у XVII ст. на високому березі Нічлави власники поселення Райгородок (так називалися тоді Колиндяни) Володийовські звели оборонний замок. Як він виглядав, яким був - нічого досі не відомо. Колиндяни переходять до рук нових власників Альбіновських у ХІХ ст.
Замок, який перебував у руїні, перетворюють на палац завдяки вже новому власнику - Корнелію Городиському у 1840 році. Тоді замкові башти пристосували до палацу.. Отже палац складався з трьох частин: з центральної- двоповерхової будівлі, до якої примикали з двох боків перероблені замкові башти.
Вхід до маєтку був через стару браму – залишок від замку. Перед чоловий фасадом палацу був круглий коротко підстрижений газон, центр якого прикрашала квіткова клумба.
Головний вхід палацу прикрашав портик з чотирма колонами іонічного ордеру. Садовий фасад прикрашав ризаліт, прорізаний у нижньому ярусі трьома напівзамкнутими арками. У верхній частині розміщувався балкон з кам’яною оглядовою терасою.
Замкові вежі перетворили на шестикутні двоповерхові павільйони з шароподібний дахом. Ці павільйони під дахом прикрашав неоготичний фриз. Біля лівого павільйону був флігель, а біля правого – велика оранжерея. Вежі-павільйони з’єднувалися з палацом через одноповерхові галереї, які були прикрашені пілястрами та напівколонами.
Палац був декорований як зовні, так і всередині. Головний вхід вів до великої зали,, ліворуч від неї були розташовані парадні сходи, також на першому поверсі розміщалися кімнати-салони. Кімнати палацу були . Приміщення мали кахельні печі, каміни. Стелі прикрашали коштовні люстри, а підлога була викладена візерунками з кількох видів паркету, а стіни кімнат обклеєні шпалерами
За палацом був розбитий ландшафтний парк. Він був зроблений як нерегулярний. Тут росли липи, клени, тополі. Також на території цього парку був сливовий сад.
На жаль, замок-палац значно пошкоджений був у часи Першої світової війни та повністю спустошений. Пізніше його хоча і не повністю відбудував останній власник — Людвік Городиський. Однак він віддав приміщення палацу на соціальні потреби- тут влаштували дитячий садок для дітей судових службовців